KONST / Litografier / Färglitografi 5998006
*
nr 599 8006
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi , Mona Huss Walin, Interiör, 417/750, 47x39
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 september 2009
kl 18:29:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/9 21:43:49
1
100 kr
8/9 08:55:04
2
150 kr
8/9 21:27:17
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik interiör litografi litografier litografiskt blad mona huss walin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4093 Färglitografi
Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige. Hus. Signerad,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:06
*
Mona Huss Walin
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
nr 599 8006
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi , Mona Huss Walin, Interiör, 417/750, 47x39
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 september 2009 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/9 21:43:49 | 1 | 100 kr |
8/9 08:55:04 | 2 | 150 kr |
8/9 21:27:17 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik interiör litografi litografier litografiskt blad mona huss walin svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4093 Färglitografi
Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige. Hus. Signerad,..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:06